"

Mikroaktvní MOP utěrka ICE
na mokré utírání

   - nehlučný vysavač


utěrka na mokré

Uklízíte-li s touto utěrkou, nepotřebujet žádné čistící sporstředky. Pokud chcete dosáhnout vynikajícího efektu, můžete ho použít po úklidu ACT/ Vikan MOPEM s utěrkou na SUCHÉ vytírání. ACT MOP zanechá podlahu zářivě čistou a odstraní i zaschlé skvrny, a to s použitím minimálního množství vody. Po úklidu nezůstává na podlaze voda, která by byla spolu se špínou v ní rozpuštěnou živnou půvou pro bakterie a plísně.

Cena: 550 Kč

Upozornění: Mírně znečištěný mop doporučujeme vymáchat v horké vodě a znovu použít. Silně znečištěný mop lze vyprat spolu s ostatním prádlem na 60-90°C, nikdy však s látkami, které pouští chlupy, jako je froté apod. NIKDY NEPOUŽÍVEJTE ZMĚKČOVADLA, CHLOR NEBO JINÉ BĚLÍCÍ PROSTŘEDKY.

Od roku 2013 jsou výrobky ACT vyrobené z originálního ACTEX mikrovláka označené obchodní značkou VIKAN, protože jejich výrobky převzala společnost Vikan. Zároveň byla upravena barevnost některých výroků, kvalita však zůstala zachována.

Další obrázky


Jak používat Váš ACT MOP


Namočte MOP v teplé vodě


Pořádně mop vyždímejte (měl by být jen vlhký, ne mokrý)


Jedna strana MOPU vypadá jako froté, druhá je hladká


Hladkou stranou MOPU přiložte na hlavici mopu se suchým zipem a zlehka přišlápněte hlavici mopu


Pokud chcete dosáhnout lepších výsledků při úklidu, použíjte nejprve MOP na SUCHÉ vytírání a potom ACT MOP na MOKRÉ vytírání.


Pokud čistte zaschlé skvrny, nastříkejte na ně nejprve trochu vody a potom mírně přilačte na mop.